Drone’lar son dönemlerde oldukça popülerleşmeye başlamıştır. Yeni nesil drone’ların üretilmeye başlaması ve zamanla daha üstün özelliklere sahip olmaları kullanım amaçlarını da çeşitlendirmeye başlamıştır. Quadcopter olarak da anılan bu cihazlar özellikle yüksekten fotoğraf veya video çekimi amaçlı olarak kullanılmaktadır. Zaman geçtikçe daha da popüler hale gelen Dji Drone dünyada en fazla satılan ve ilgi gören drone’lar arasında yer alıyor. Dji Drone’un bu kadar popüler olmasındaki sebep ise görüntünün diğer türlere göre daha sabit tutulması ve daha net görüntü alınmasıdır. Diğer drone’ların normal ve sabit bir yapısı olmasına rağmen Dji Drone yapısında değişiklikler yapılabilmekte yani katlanabilmektedir. Bu da son dönemlerde diğer tür cihazlara göre daha popüler olmasına neden olmuştur. Kullanım amacına göre değişik özelliklere sahip olan drone’ların özelliklerine göre fiyatları artmakta veya azalabilmektedir.

www.emkadrone.com
www.djiacilservis.com
Emkadrone - Bir başka WordPress sitesi

Dji Tamir Özellikleri

Dji Drone’ların katlanabilir bir yapıya sahip olduğundan bahsetmiştik. Drone açık şekilde oldukça yer kaplarken katlı olduğunda daha küçük bir konuma geliyor ve rahatlıkla taşınabiliyor. Kolay taşınabilme açısından katlanabilme özelliği oldukça güzel bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Tamamen katlanabilir yapıya sahip olan Dji Drone’lar 4K kalitesinde video çekimi yapabilmektedir. Ayrıca canlı yayın özelliği de bulunan cihaz 1080p canlı yayın yapabilme özelliğine sahiptir. Birçok drone’da yer almayan bu özellik Dji Drone’ların ön plana çıkmasını ve daha popüler bir hal almasını da sağlamıştır. Yeni sistem sayesinde 7 kilometre menzile ulaşabilen cihaz 27 dakika boyunca da havada kalabiliyor. Bu da oldukça yeterli bir süre ve menzil olarak kullanıcılara sunuluyor. Dji Drone 64 km hıza çıkabiliyor ve kayıt yaparken nesneleri takip etme özelliği olan ActiveTrack’i kullanabiliyorsunuz. Etrafında bulunan sensörler de drone’un etrafındaki cisimleri algılamasına ve herhangi bir çarpmanın önlenmesine yardımcı oluyor. Oldukça kaliteli olan Dji Drone’lar çok fazla özelliğe sahip. Bu nedenden dolayı da cihazda bazı özelliklerde zaman zaman bozulmalar meydana gelebiliyor. Yanlış manevralardan dolayı veya şarjın bitmesi nedeniyle Dji Drone’lar düşebilir veya zarar görebilir. Bu gibi durumlarda ise bir Dji servis hizmeti sunan firmaya başvurmanız gerekir. Dji Drone’unuzun arızasını gidermeniz için dji tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dji Servis
Pek çok amaçla kullanılan Dji Drone’lar kullanıma bağlı olarak arızalanabilmektedir. Bu arızayı çözüme kavuşturarak tekrar cihazınızı düzgün bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Emka Drone olarak ilk etapta cihazınızdaki arızayı analiz ederek neyin doğru çalışmadığını ve drone’da olan aksaklıkları buluyoruz. Daha sonra ise size haber verilerek size drone tamir maliyeti çıkarılıyor. En uygun drone tamir fiyatlarını firmamızda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Tekrar cihazınızı ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Drone arıza ve tamir konusunda tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olan Emka Drone size en uygun ve en hızlı çözümleri üretmektedir. Dji Servis