Depolama ihtiyacı olan firmalar uygun depolama yöntemleri sayesinde mevcut alandan maksimum derecede faydalanabilirler. Özellikle raf sistemleri ile yapılan depolama çözümleri sayesinde depolama esnasından mekanlarda yer kazanımı sağlanmaktadır.


Rafex firması depolama ihtiyaçlarına yönelik hızlı çözümler sunuyor. Uygun tasarım ve montaj ile depo alanlarında zaman ve iş gücünden kazanım sağlanabilir. Rafex isimli depolama çözümleri sunan firma müşterilerine Raf Sistemleri Depo ve Market Rafları - Rafex Raf sitesi üzerinden ekonomik ve kalıcı çözümler sunuyor. Firma otomasyon sistemleri ile hızlı ve güvenli raf sistemleri üretiyor. Piyasada ki birçok büyük firmanın ev marketin referansını arkasına alan firma her işletmenin ihtiyacına yönelik çözümleri hızlı ve güvenilir şekilde hayata geçiriyor.


Depolarda Raf Sistemi Kullanmanın Önemi


Depolar gibi büyük alanlarda kullanılan raf sistemleri depolamanın cinsine, depo şartları ve operasyon modeline göre farklılık göstermektedir. Depo raf sistemleri tasarlanırken bu değişkenler göz önünde bulundurulmalıdır. Paletli raf sistemleri, kutulu raf sistemleri ve yarı otomatik raf sistemleri sayesinde depolama esnasında hem büyük kolaylık sağlanır hem de yerden büyük ölçüde verim sağlanır.


Market Raf Sistemlerinin Avantajları


Marketler için özel üretilen rafların amacı müşterilerin ürüne kolay ulaşımını sağlamaktır. Ayrıca marketler gibi mekanlarda rafların görsel açıdan da öne çıkması büyük önem arz eder. bu değişkenler göz önünde bulundurularak üretilen raflar Rafex'in uzmanlık alanları içinde yer alıyor. Üretimini yaptığı ürünlerin yerinde montajını da yine firma kendi gerçekleştiriyor.