Çiğköfte bayilik paketi ne işe yarayacak? Nedir bu paketin muhtevası?
"Çiğköfte avantajlı bayilik paketi", "bayilik paketi", "heyetim paketi" v.b. gibi isimlerle bir çok firma bayilik almak isteyen kişilere yönelik hazır açılış paketleri sunmaktadır. Bu paketlere harbiden ihtiyacınız var mı? Yoksa bu parayla daha iyisini alabilir miyim? gibi sualler kesinlikle akla gelecektir.

Kaygı etmenize gerek yok. Genelde piyasadaki bir çok çiğ köfte imalatçısı, bayilik verme işini hızlandırmak, bayi açılış sürecini kısaltmak ve bir an önce bayi tarafından satışa başlanılması için, dükkan için ihtiyaç duyulan bir çok malzemeyi tek bir seferde bayilik alan müşterisine belli bir fiyat karşılığında satarlar. Böylelikle bayilik alan müşteri için de vakit kaybı önlenmiş olur. Tek seferde bütün malzemeleri almış olurlar. Üstelik bu tip heyetim paketlerinin toplam ücreti da, bayinin aynı ürünleri dışardan alacağı ücretin daha altında olur. Zira çiğ köfte imalatçıları yüklü alım yapma avantajlarını kullanıp daha hesaplı alırlar ve daha hesaplı bir ücrete bayilerine satarlar.

Peki bu bayilik heyetim paketlerinde neler var?

Aslında firmadan firmaya değişen bir vaziyet olmakla birlikte, temel satış malzemeleri birbirine benzer. Bunun yanında 100 Kilogram çiğköfte verende var. Açılış organizasyonu yapanda var, fırınına kadar verende. Ancak her paketinde muhtevanına göre ücreti kabaracaktır.

Kimi firmalarda bir kaç çeşit bayi heyetim paketi olabiliyor. Bu da bayilik alan kişinin bütçesine hitap ediyor.

Temelde olan çiğköfte heyetim paketi malzemeleri şunlar;

Dış cephe tabela (Pleksi veya polikarbon, vinil germe)
Led Tabela
Dış Cephe Dükkan Cam Giydirmeleri
İç Görseller
Soğutmalı Çiğköfte Dolabı
Satış Konsolu
Masa Sandalyehttps://goo.gl/3aLq4i