Çiçek
Çiçek siparişinde Türkiyenin yeni adresi www.osevio.com hizmetinizdedir.
Neden Biz ?
Usta İşi Çiçekçilik

www.osevio.com Çiçekçilik sektörüne gönül vermiş, yıllarını adadığı bu iş alanında ustalığa ulaşmış çiçekçiler ile çalışır. Usta çiçekçiler ile özenle hazırlanan ürünleriniz bir duyguya hitaben gönderildiği bilinciyle teslim edilir.
Özel Tasarım Çiçekleri

Usta çiçekçilerimizin ellerinden çıkan eşsiz çiçek aranjmanları ile başka bir çiçek sitesinde bulamayacağınız çiçek ürünlerine ulaşırsınız. Göndereceğiniz ürünler mutlu etme garantilidir
Dekoratif El Yapımı Çiçekler

Türkiye'nin büyük cam üreticilerinden birinin desteği ile birlikte www.osevio.com için tasarlanmış eşsiz dekoratif vazolar diğer çiçek sitelerinde bulamayacağınız özel olarak tasarlanmış vazolarımız hem görsel olarak hem de kalite olarak fark yaratmaktadır. Çiçek gönderimleriniz sonrasında sadece çiçek göndermiş olmakla kalmazsınız, aynı zamanda dekoratif güzel bir vazo da hediye etmiş olursunuz.
Her Gün Aynı Gün Çiçek Teslimatı

Siparişleriniz aynı gün sizin belirlediğiniz saat aralığında en yakın dağıtım ağımız tarafından en hızlı şekilde görselde gördüğünüz aynı güzellikte teslim edilmektedir ve sizleri siparişinizin her aşamasında E-mail ve SMS ile de bilgilendirmekteyiz.
Her Gün Taze Çiçekler

Her gün sizler için özel olarak seçilen çiçeklerimiz taze ve canlı renkleri ile hazırlanarak sizlere ulaştırılmaktadır.