Dünyamızın son dönemlerde yavaş yavaşa içine girdiği, küresel ısınma, mevsim değişiklikleri ve birçok atmosfer sorunu, günümüze kadar sanayi alanlarında ve iş alanlarında çevreye dikkat edilmemesi ve gerekli önlemler alınmasından kaynaklanmaktadır. Günümüzde ise çevre etiketi gibi prosedürler gereği, firmaların uymaları gerektiği çevre kurallarını oluşturmaktadır. Firmamız sitemizde de belirtildiği gibi, çevre etiketi veren bir firma olmaktadır. Firmamız, iş yerleriniz için standartlara uygun olarak çevre etiketli ürünler hizmetini sağlamaktadır.
Etiket Nasıl Alınır?
Profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız, profesyonel olmasının yanında konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin etiket almak istediği ürünlerini, firmamıza getirmeniz gerekmektedir. Uzman kadromuz tarafından incelendikten sonra, ürünlere çevre etiketi verilmektedir. Firmamız kendi standartlarına göre çalışmayıp, tamamen dünya standartlarına göre hareket eden ve dünya standartlarına bağlı sertifikalar ile hareket etmektedir. Etiketler hakkında daha detaylı bilgiyi, cevreetiketi.com adlı internet sitemizden alabilirsiniz.
Etiket Başvurusu Nasıl Yapılır?
Firmamız siz değerli müşterilerimizin etiket alabilme hususunda ki isteklerini yerine getirebilmek için, haftanın her günü ulaşabileceğiniz telefon numaraları ve internet adresimizle hizmet vermekteyiz. Kişilerin isteği doğrultusunda isterseniz, internet sitesinde ki başvuru linkinden başvurabileceğiniz gibi, isterseniz telefon numaralarımızdan da başvurabilirsiniz. Bunların yanında firmamıza ait e-posta adresi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurular sonrasında, firmamız tarafından ivedilikle ve titizlikle incelenerek, değerli müşterilerimize geri dönüş yapılarak, müşterilerimizi her konuda bilgilendiriyoruz.
cevreetiketi.com