Centro Mozaik,1994 yılında faaliyete başlamıştır. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetini her zaman ilke olarak benimsemiş, memnun müşteri katılımları ile müşteri portföyünü kısa zamanda arttırmıştır.
Centro Cam Mozaik ’lerinde kalite, görsellik , dayanıklılık, şık ve zarif olması kullanım alanını genişletmektedir. Centro Cam Mozaik , dış cephelerde güzel görünümün yanı sıra ısı yalıtımı sağlayarak enerji tasarrufu bakımından uygun bir üründür. Centro Havuz Mozaik , %100 camdan olup camın geri dönüşümünden imal edilmektedir. Çevre dostu bir üründür. Centro Cam Mozaik çevreci olduğu kadar doğa şartlarına dayanıklılığı son derece yüksektir.
Centro Cam Mozaik’leri uygulama yapıldıktan sonra bakım gerektirmez, renkler solmaz ve iyi uygulandığında yapının ömrüne eşit dayanıklılığa sahiptir. Centro Cam Mozaik ekonomik , çevreci ve kolay uygulanabilen bir üründür. Centro Sanatsal Mozaik , ısıyı ve soğuğu geçirmeyen rutubeti önleyici sağlam bir dış cephe kaplamasıdır.
Centro Cam Mozaik, farklı renk ve desen seçenekleri ile dekoratif , ferah ortamlar ve hayal gücüne bağlı olarak düşünülen her şey kolayca yapılabilmektedir. Bu yüzden yapı sektöründe Centro Cam Mozaik’lerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Centro Cam Mozaik’leri dekoratif otel lobileri , havuzlar , aqua park ve havuzlarda tercih edilmektedir. Centro Cam Mozaik son derece basit uygulama avantajı ile usta ve mimarlar tarafından tercih edilmektedir..