Bjk takımı vede Milli ekibin yıldız oyuncusu cenk tosun, geçtiğimiz günlerde nişantaşı’nda kaza yaptı.

sıkışık trafikte cipine bir aracın arka taraftan çarptığı oyuncu maddi hasarlı kazanın arkasından yanına yaklaşıp aç olduğunu söyleyen evsize simit vede kola alarak para yardımı yaptı. tosun kazayla alakalı ise “cana gelecek olan mala gelsin” diyerek ifade etti

tosun, “simit alsan da yeter” diyebilen evsize büfeden kola da elde etti

cipini hadise yerinde bırakmış olan tosun, daha sonrasında mekana getirttiği bentley marka lüks aracıyla evinin yolunu tuttu.

bu gurur cenk tosun'un! Avrupa Futbol Federasyonları Birliği(UEFA) açıkladı...
cenk'in porto maçında 25 metre uzaklıktan casillas'ı avladığı gol grup aşamalarının en sağlıklı golü seçildi.

uefa'nın internet web sayfasından ifa etmiş olduğu anket neticesi Bjk futbol takımlı cenk tosun'un şampiyonlar Lig kapsamını g grup dahilinde bulunan ilk maçında porto'ya atmış olduğu gol, grup aşamalarının en sağlıklı golü seçildi. Kara-Kartalların 3-1 kazandıkları müsabakanın 28'inci dakika sırasında cenk tosun'un 25 metre mesafeden ispanyol file bekçisi casillas'ı avladığı gol, ortaya konan oylamada yüzde 44 oy ele geçirerek 1'inci seçildi.

cenk tosun'un rakiplerine büyük farklılık atmış olduğu ankette şampiyonlar Lig maratonunu grup aşamalarının en sağlıklı 2'nci golü ise real madridli gareth bale'ın oldu. galli meşhur oyuncunun dortmund'a atmış olduğu gol yüzde 14 oy elde ederek 2'nci seçildi. oylamada 3'üncü sıra da ise atletico madridli griezmann'ın roma'ya atmış olduğu gol seçildi. Fransa asıllı meşhur oyuncunun atmış olduğu gol ise yüzde 13 oy elde etti

Bjk futbol takımı sözleşmesini feshetti! resmen açıklandı
Bjk takımı alexander milosevic'in sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti.

Karakartallar çaykur rizespor'un kiralık anlaşmasını sonlandırdığı vede siyah beyaz ekipli takıma geriye yolladığı 25 yaşındaki isveçli bek alexander milosevic la beraber yollarını ayırdığını açıkladı.

beşiktaş'ın resmi siteden icra ettiği açıklama;

beşiktaşımız'ın üniformasını terleten alexander milosevic la beraber ittifakımız karşılıklı olarak feshedilerek yollarımız ayrılmıştır.

milosevic'e emekleri için teşekkür eder, bundan birdaha ki meslek kariyerinde başarmışlıklar dileriz.


Beşiktaş haberleri Kartalnews.com