Farklı çekim teknikleri arasından sıyrılarak hem kalitesi hem de efekti ile popülerlik kazanan tigo lapse uygulamasına ilişkin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını sitemiz aracılığı ile bulabilirsiniz. Fotoğraf çeken her alet ile yapılabilen bu efekt zamanın hızlandırılması ve birçok fotoğraf karesinin hızlı bir şekilde görüntülenmesi olarak da tanımlanabilir.

Hayalinizdeki görüntüyü yakalayın
Yönetmenlerin ve kısa film yapımcılarının ilgi gösterdiği bir teknik olan tigo lapse uygulamasına ilişkin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını sitemiz aracılığı ile bulabilirsiniz. Fotoğraf çeken her alet ile yapılabilen bu efekt zamanın hızlandırılması ve birçok fotoğraf karesinin hızlı bir şekilde görüntülenmesi olarak da tanımlanabilir. Profesyonel bir hizmet sunan sitemizde merak ettiğiniz tüm konularda sorularınızı sorabileceğiniz uzman bir editör kadrosu görev almaktadır. Siz de bu siteden elde edeceğiniz bilgileri kullanarak hayalinizdeki görüntüyü çekebileceksiniz.

Uzmanlarımız ile görüşme şansı yakalayın
Yönetmen olma hayali ile yanıp kavrulanların en büyük destekçisi olan sitemizde tigo lapse uygulamasına ilişkin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını sitemiz aracılığı ile bulabilirsiniz. Fotoğraf çeken her alet ile yapılabilen bu efekt zamanın hızlandırılması ve birçok fotoğraf karesinin hızlı bir şekilde görüntülenmesi olarak da tanımlanabilir. Siz de sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabileceğiniz gibi teknik destek almak için uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.