Yıllardır evinizin vazgeçilmezlerini üreten Ankara’nın en yaygın satış ağına sahip markası Casper Su Arıtma, bir evin ihtiyacı olan su arıtma cihazının tüketicileri için özenle kombinleyerek müşterilerinin beğenisine senetli alışveriş imkanıyla sunuyor.Son teknolojiye uygun su arıtma cihazlarını %100 müşteri memnuniyetiyle sunan ve onlarca müşterisine 29 kişilik bir ekiple hizmet veren Casper Su Arıtma Cihazları ile sizlerinde tanışmanısına yardımcı olmaktayız.


Son günlerde yapılan hizmetlere ekstra olarak Casper Su Arıtma Cihazı sizlerden gelen istekler sonucunda elden taksitli su arıtma cihazı hizmetini sizlere sunmuş bulunmaktayız. Casper Su Arıtma cihazlarını isterseniz 12 ay 18 ay ve 24 ay seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmenizdir.Aşağıda belirtilen telefon numaraları üzerinden istedikleri ürünün kapılarına kadar gelmesi için destek alma şansını elde edebilirler.

Yıllardır su arıtma sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda yukarıda da belirtiğimiz gibi isterseniz elden taksitli isterseniz senetli olarak satış hizmeti verebilmekteyiz.Ürün yelpazemiz arasında bulunan tüm ürünlerde 12 – 18 - 24 taksit olarak satış yapabilmekteyiz.Eğer sizlerde su arıtma cihazlarını senetli olarak satın almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Aynı gün kurulum ve montajını yapabilmekteyiz.


Sizler için hem fiyat listemiz hemde iletişim bilgilerimiz yer almaktadır.İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Bilgilerimiz:


Gsm: 0552 448 03 03
Gsm: 0552 449 03 03
Website: Casper Su Arıtma - Aylık 99 TL Elden Taksitli Su Arıtma Cihazı
E-Mail: info@caspersuaritma.org
Adres: Yukarı Yahyalar Mah. 959 Sok No:9/B YENİMAHALLE / ANKARA


Etiketler:senetli su arıtma cihazı,taksitli su arıtma cihazı