CANBEY Çiğ Köfte 1999 yılında kurulmuş bir CANBEY Şirket Grubu kuruluşudur. Firmamız 3 şirketi, 100'ün üzerinde çalışanı, 2 yurtdışı ofisi ve onlarca iş ortağı ile Gıda sektörünün yanında; Bilişim, Telekomünikasyon, Otomotiv, Sigorta, Dış Ticaret, Pazarlama, İnşaat, Lojistik gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Firmamız bugüne kadar 5.000'den fazla kurumsal müşteriye hizmet vermiş, ülkesi için istihdam alanları açmak ve Milli Ekonomiye katma değer sağlamayı kendine bir ilke edinmiştir. Çözüm ortağı olduğu müşterilerine verimlilik ve karlılık sağlamayı amaçlamıştır.

CANBEY Çiğ Köfte'nin misyonu; ilkeli ve dürüst bir ticaret ile başarıyı yakalamak, daha çok kişiye kaliteli iş imkanı sağlarken, hizmet verdiği sektörün HELAL GIDA anlayışı içinde en iyisi olmaya çalışmaktır.

CANBEY Çiğ Köfte'nin en büyük hedefi ise; ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmek ve bu eşsiz lezzeti tüm dünyaya tattırmaktır.


Hedeflerimizi gören ve değerlerimizi iyi anlayan kurumsal ve bireysel müşterilerimiz sayesinde sadece gıda sektöründe CANBEY Çiğ Köfte bünyesinde 300'ü aşkın şubemiz bulunmakta ve her geçen gün bu sayı artmaktadır.

KURUCUMUZ

CANBEY ŞİRKETLER GRUBU'nun kurucu üyesi ve aynı zaman CANBEY ÇİĞ KÖFTE'nin kurucusu Mesut Demirel'dir. Kendisi lise mezunu olup, evli ve 3 çocuk babasıdır. Kurucumuzun gıda sektörüne girişi toplu yemek (catering) servislerinde kendi eli ile hazırlayarak ikram ettiği çiğ köfte'nin ünlenmesiyle başlamıştır. Ürününe gösterilen aşırı talebe ve beğeniye kayıtısız kalamayarak doksanlı yılların sonunda Hacialioğlu Çiğ Köfte'nin temellerini ailesiyle birlikte İstanbul'da atmıştır.http://www.canbeycigkofte.com/