5500 ev kullanıcısı, 3500 iş yeri, 19000 aktif olarak çalışan güvenlik kamerası ile Güvencem Bursa soygun alarmı sistemleri hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin en hızlı ve en çabuk büyüyen güvenlik teknolojilerini barındıran şirket olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bursa soygun alarmı hırsızlar için önemli bir caydırıcı değer taşır. Evinize sizden izinsiz herhangi bir giriş olduğu zaman devreye giren siren sistemleri ve uyarı ışıkları ile birlikte çevreyi uyarır. Aynı zamanda size ve güvencem ekiplerine haber verir. Ekranlarımıza düşen uyarı ile anında olay tespiti yapılarak olayın durumuna göre güvenlik ekiplerine haber verilir. Böyle hırsızlık vb. gibi olaylara anında müdahale edilmiş olur. Güvencem Bursa soygun alarmı sabit bir fiyat ile 79 TL’ ye sahip olabilirsiniz. Web sitemizdeki başvuru formundan ya da müşteri hizmetlerimiz ile iletişim sağlayarak ücretsiz olarak keşif ekiplerimizi çağırabilirsiniz. Sizin istediğiniz tarih ve saatte gelerek gerekli olan güvenlik donanımlarını belirleriz.
Artan soygun olaylarına çelik kapı, kepenk gibi koruyucu önlemlerde fayda etmez bir hal almıştır. Hırsızlar çeşitli yöntemler ile hepsini alt etmeyi başarmışlardır. Bursa soygun alarmı sistemi yalnızca soygunluk olaylarına değiş giriş, çıkış – kapanış, açılış gibi ofis açılış saatlerini de kayıt altına alır. Böylece kim hangi saatte girmiş çıkmış öğrenebilirsiniz. Bu sayede çalışma verimini daha çok arttırmış olursunuz. Artık kontrol sizin elinizde olmuş olur. Ayrıca internet sitemizde hemen hesapla uygulaması ile size özel sorular sorarak bütçenizi belirleyebilirsiniz. Güvencem Bursa soygun alarmı sistemine katılarak hemen sizde güvende olabilirsiniz.
Kartlı geçiş sistemleri ile kişilere özel yerler belirleyebilirsiniz. Sadece doğru kart ve doğru şifre ile açılan bu sistem çıkarken de aynı işlemlerin kullanılması gerekir. Bursa soygun alarmı ile şirketinizdeki olumsuz yönleri de görebilir bu sayede daha huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca turnike geçiş sistemleri ile sadece izin verilen kişilerin geçişini sağlayabilirsiniz. Kapalı devre kamera sistemleri sayesinde oluşabilecek turnike geçiş sorunlarına müdahale edebilirsiniz. Çeşitli simülasyon ile olay anında neler yapabileceğinizi tecrübe edebilirsiniz.
Daha fazla detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.