Türkiye’nin Büyük Şehirleri listesinde yer alan Bursa ilinde yaşayıp da İngilizce öğrenmek isteyen tüm bireylere müjde!

Üniversite, iş ve diğer eğitim alanlarında daima karşımıza çıkan İngilizce dil bilgisi, bireyin hayatını önemli derecede değiştirebilecek bir güce sahip olduğunu hepimiz biliyoruz.
Örneğin üniversite sınavı için orta düzey ya da ileri düzey İngilizce dil bilgisine sahip olmanız gerekebilir. Bu durumda Bursa İngilizce kursu için bir arayış içerisine girme gereği duyabilirsiniz ya da en yakınlarınızdan kurs tavsiyelerini dinlemek isteyebilirsiniz. Ben de Akademik’de kurs almış biri olarak sizlere Bursa’nın en iyi dil okulları arasında bulunan Akademik Batı Dilleri hakkında bilgiler vereceğim ve kararsızlığınızı gidermeniz ve kaliteli bir kurum tarafından İngilizce dil bilgisi alabilmeniz için Akademik Batı Dilleri hakkında bilgi paylaşımında bulunacağım.

1984 Yılında Kurulmuş Köklü Bir Kurum!
Akademik Batı Dilleri 1984 yılında Bursa’da kurulmuş olup şu an Ankara, İzmir, Denizli ve Manisa illerinde bulunan kampüslerinde de faaliyetlerine devam etmekte olan bir eğitim kurumu.
Bursa’da Görükle ve FSM olarak iki farklı bölgede kampüsü bulunmaktadır.

Zengin ders içeriklerine sahip Akademik Batı Dilleri Bursa İngilizce kursu kampüsünde ve diğer kampüslerde:

-Temel İngilizce
-Akademik İngilizce
-Kids & Junior
-YDS
-YÖK Dil
-YKS Dil
-TOEFL
-IELTS
-TOEIC
-Proficiency
-Özel Ders
-Tercüme Hizmetleri

Daha detaylı bilgi ve web sitesini ziyaret ederek Akademik Batı Dilleri İngilizce Kursu kurumunu yakından keşfedebilirsiniz.
www.akademik.com.trEmre DEMİR
SEO, Facebook Reklam & Sosyal Medya Uzmanı


AdWorld Digital Agency
Google Premier Partners (Doğrulamak için tıklayınız)
0850 840 09 70 / Dahili 30
GSM : 0545 933 3694
www.adworld.com.tr