Sektörün kuruluşundan bu yana Bursa alarm sistemleri hizmeti vermekteyiz. Güvencem alarm sistemleri ile eviniz, işyeriniz, fabrikanız güvende olacaktır. Güvenlik hizmetlerimiz 1. Sınıf ve son teknolojidir. Ayrıca gerekli eğitimleri tamamlamış büyük ve profesyonel ekiplerimiz sizlerin daha huzurlu olması için 7/24 işinin başında onlara her an ulaşabilirsiniz. Bursa alarm sistemleri hizmetini aradığınız zaman dilediğiniz bölgeye ücretsiz keşif yapmak için gelinir. Keşif yapılan alana göre size özel olarak ihtiyacınıza yönelik güvenlik ağı kurulur. Hırsızlık olaylarına karşı daima önlem almanız gerekebilir ancak 79 TL gibi bir rakam ile içiniz daha rahat olabilir. Bursa alarm sistemleri arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz yalnızca hırsızlık değil, acil sağlık, su baskını, gaz kaçağı, yangın gibi daha birçok benzeri durumlarda hizmet veriyoruz. Evinize kurduğumuz kamera sistemleri, denetleyiciler, dedektörler ile aileniz, sevdikleriniz her zaman daha güvende.
Bursa alarm sistemleri sizden izinsiz evinize, ofisinize ya da diğer yerlere bir giriş olduğunda anında devreye girerek ilk önce çevreyi uyarma ve caydırma amaçlı ışıklı ve sesli olarak uyarılar gönderir aynı zamanda alarm devreye girince güvencem ekiplerine uyarlar gönderir anında ekranımıza düşen uyarılar ile birlikte ekiplerimiz olaya bakar ve kısa süre içerisinde emniyet güçlerine haber verir. Herhangi bir panik durumunda kurulu olan panik butonuna basmanız yeterlidir. Panik butonları şifreli, basmalı veya uzaktan kontrol edilebilir. Tehlike durumunda aktif ettiğiniz süre içerisinde hemen emniyet güçlerine haber verilir. Ayrıca ani bir sağlık durumda Bursa alarm sistemleri içerisinde olan ambulans butonuna basabilirsiniz. Bu sayede gözlem istasyonundan ambulans talep etmiş olursunuz.
Gaz kaçağı gibi durumlarda devreye giren gaz sensörleri güvencem ekiplerine haber vererek anında yetkili kişiler adresinize yönlendirilmiş olur. Yangın gibi durumlarda ise ısı, duman dedektörleri devreye girer ve anında itfaiye birimi aranarak müdahale edilir. Bursa alarm sistemleri hizmeti çeşitli özel simülasyon odaları ile deprem, sel, yangın, dumandan kaçış, enkaz vb. gibi daha birçok doğal afetleri gerçeğe yakın yaşamış oluyoruz. Bu sayede bu gibi olaylarda hasar almadan daha fazla tecrübe etmiş oluyoruz. İletişim