Bozulan Eşyalarınızı Endişe Etmeden Onarımını Yaptırın
Mutfak eşya ürünlerinde her türü ürünlerin bakımı ve kullanımı özen içinde birçok bayanlar tarafından uygulanıyor. Ansızın bozulan eşyalarda sizleri zor durumlarda bırakmayan beyaz eşya servisleri ev hanımlarını zor anlardan kurtarıyor. Her türlü ürünleri tamir eden firma işini profesyonel ekip ile yapıyor. Müşterisine verdiği hizmeti severek yapan servis güven ve kalite içinde çalışıyor.

Garanti Kapsamı İçinde Ürünleriniz Onarılıyor?
Ürün garanti süresi dolmaması durumunda her hangi bir ücret talebinde bulunmayan firma işini severek yapıyor. Adres bilgileriniz doğrultusunda Serviste müşteri bilgisini paylaşarak firma çalışanlarını yönlendiriyor. Kısa süre içinde evinize gelen servis her türlü beyaz eşya bozukluğunu gideriyor. İşini uzun yıllar tecrübe ve öz güven içinde yaparak tamamlayan servis bozulan eşyalarınızda yanınızda oluyor.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve davlumbaz gibi ev aletlerinde ansızın bozulmaları sizi korkutmasın. Eşyalarınızda onarım ve tamir işlerini en doğru hizmetlerle müşterilerine yansıtan firma müşterilerinden tam not alıyor. Beyaz eşyalarını gözü gibi koruyan bayanlar itina ile makinelerini koruyor.