Ülkemizi ekonomik kalkınmaya taşıyacak potansiyelde olan madenler ile ilgili en geniş bilgiye sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sitemizde bor madeni ile ilgili merak ettiğiniz konularda bilgi alabilir, bor çıkarımı ve kullanım alanlarını araştırabilir ya da enerji dünyasında bor madeninin önemine yönelik aklınıza takılan soru işaretlerine çözüm bulabilirsiniz. Zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret ederek madenler ile ilgili araştırmanızı başlatın.

Petrolün yerine geçebilecek maden
Yeraltı zenginlikleri ile tüm dünyanın ilgisini çeken Mezopotamya dahilindeki topraklarımızda bor tespit edildi. Son yılların en çok tartışılan konusu olan ve yakın gelecekte taş kömürü, petrol ve doğalgaz gibi kullanılabilecek olan bor ile ilgili en geniş bilgiye sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sitemizde bor madeni ile ilgili merak ettiğiniz konularda bilgi alabilir, bor çıkarımı ve kullanım alanlarını araştırabilir ya da enerji dünyasında bor madeninin önemine yönelik aklınıza takılan soru işaretlerine çözüm bulabilirsiniz.

Kalkınma sağlayacak yaklaşım
Sınırlarımızdaki zenginliğin farkına varmamızı sağlayan araştırma çalışmaları enerji piyasasını da hareketlendirdi. Ülke kalkınması için önemli bir rol oynayan bor ile ilgili tüm işlemleri sitemizden takip edebilirsiniz. Sitemizde bor madeni ile ilgili merak ettiğiniz konularda bilgi alabilir, bor çıkarımı ve kullanım alanlarını araştırabilir ya da enerji dünyasında bor madeninin önemine yönelik aklınıza takılan soru işaretlerine çözüm bulabilirsiniz.