Misyonumuz

Blue Danışmanlık olarak gerek instagram gerek twitter olsun, sosyal medyanın gücüne inanıyoruz. Firma veya bireysel girişimlerin sosyal medya hesaplarını güçlendirmek ve renklendirmek için 2016 yılından beri hizmet vermeye devam ediyoruz. Blue Danışmanlık ailesi ve iş ortakları olarak sosyal medya sektöründe canlı bir atılım yapmak için çalışmalarımız sürmektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı ve sorumlu yaklaşımımızla Türkiye'nin lider uygun fiyatlara sahip sosyal medya hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktır. 2019 ve 2020 yıllarında sosyal medya ağlarının en büyük destekçisi olarak hizmet sunmaya, küresel seviyede yayılma amaçları doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu amaçlar doğrultusunda sunduğumuz hizmetten faydalanacak kişileri arttırmak ve adımızdan söz ettirmek yer almaktadır. Hizmet kalitesini arttırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Sunduğumuz hizmetler; instagram takipçi al, instagram beğeni, aylık beğeni paketleri, instagram izlenme paketleri, twitter takipçi hizmetleridir. Güvenli ödeme yöntemleri, hızlı işlem garantisi ile sizleri asla yarı yolda bırakmadan sosyal medya hizmeti vermeye devam ediyoruz. Shopier altyapısı sayesinde güvenli 3D ödeme yöntemiyle güvenli alışveriş yapabilirsiniz.