Site İsmi : Kampanyabrosur.com

Site Konusu : Bim, A101 ve Migros aktüel ürünleri - Kampanyabrosur.com

Domain Kayıt Zamanı : Şubat 2018

Tanıtım ve Açıklamalar : Alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Kampanyabrosur.com ismiyle yayın hayatına başlayan internet adresi sayesinde, çok sayıda marketin aktüel ürünlerini ve cazip kampanyalarını inceleyebileceksiniz.

https://www.kampanyabrosur.com adresi içerisinde başta Bim, A101 ve Migros olmak üzere onlarca farklı market için aktüel ürün paylaşımı yapılmaktadır. Marketlerde gün gün hangi ürünlerin satışa sunulduğunu, bu özel site sayesinde takip edebileceksiniz.

Migros aktüel sayfasına tıklayanlar, karşısında Migros'un fırsatlarını bulabilecektir. Migros fırsatlarını yakından izlemek isteyen herkesi, bu sayfaya bekleriz.Bim'deki bazı ürünlerde çok cazip indirimler yapılmaktadır. Bu indirimlerden haberdar olmanız halinde, ihtiyaçlarınızı en ekonomik fiyatlarla karşılamanın keyfine varabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kampanyabrosur.com sitesindeki Bim broşür bölümüne girmek olmalıdır. Sitede Bim tarafınca düzenlenen tüm indirimler, ziyaretçilere aktarılır.

Carrefour, Hakmar, Happy Center, Kipa, Onur Market, Watsons ve daha birçok önemli mağaza tarafından gerçekleştirilen son kampanyalar, bu mağazaların aktüel ürünleri, mağazalardan haberler ve fazlası sitede sizleri bekliyor olacak. Herkese şimdiden keyif dolu alışverişler dileriz.