2000 yılında kurulan firmamız Seka Nakliyat İstanbul'un 40 ilçesi ve 750 mahallesinde 7/24 aralıksız hizmet veren beylikdüzü evden eve nakliyat firmasıdır. Şehiriçi nakliyat, evden eve taşımacılık, ofis taşıma, koli taşıma, parça eşya taşıma ve firmaların nakliye ihtiyaçlarında kesin ve hızlı çözüm sağlayan bir nakliyat firması olmak, beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında yerini alarak kaliteli, uygun fiyatlı taşımacılık anlayışımızla verdiği hizmetleri teknolojiyle uygun bir gelişim sağlamayı amaçlıyoruz. 500 tl den başlayan fiyatları ile şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık sektöründe en hızlı çözüm sunan Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında Seka Nakliyat müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için taşınacak mekandaki sabitlenmiş elektrikli ev aletlerini, işinin uzmanı ekibi tarafından sökülerek asansörlü taşıma işlemleri gerçekleştirilir ve yine taşınan adrese monte edilir.

Seka Nakliyat olarak eşyalarınızın güvenliğini düşünüyoruz. Bu nedenle taşıma hizmeti verilirken ambalajlama işlemi yapılmaktadır. Şirketimiz bünyesinde sigortalanan eşyalarınız, oluşabilecek kazalara karşı çözüm üretmek konusunda uzmandır. Taşınacak eşya veya ürünün hassasiyetine uygun olarak belirlenen aracın konforu kabin içinde de sağlanmaktadır.Seka nakliyat müşterilerinin isteğine göre kiralık kamyonet ve tır gibi ihtiyaçlarına da karşılık vermektedir.

Daha önce yaşamış olabileceğiniz muhtemel Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti alırken Seka Nakliyat'ı tercih edebilecek olduğunuzu gösteren niteliklerimizden bazıları şu şekildedir;

• Uygun kampanya ve indirimler
• Son model nakliye araçları
• İşinde uzman ve profesyonel ekip
• Dayanıklı ambalaj ürünleri
• 7/24 müşteri desteği
• Ücretsiz Ekspertiz
• Profesyonel ambalajlama ve taşıma teknikleri

Sizin ne düşündüğünüzü önemsiyoruz. Yuvanız olarak benimsediğiniz alanlarda bulunan özel eşyalarınıza gereken saygı ve nezaketi göstermenin de bizim bir görevimiz olduğuna inanıyoruz. Piyasa genelinde her gün bir yenisi çıkan nakliyat firmaları arasında kayıtsız, hiçbir yükümlülüğü yerine getirmemiş evden eve nakliyat firmalarından şikayetçi olma durumu oldukça yaygındır ve bu oluşumlara ödediğiniz her kuruş para eşyalarınızın güvenliğini tehlikeye atmakla birlikte cebinizi de yormaktadır. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz bu kimseler nedeniyle beylikdüzü evden eve taşımacılık ve nakliyat sektörünün adı kirlenmekte ve diğer tüm yasal firmalara bakış açınızı değiştirmektedir. Seka nakliyat olarak dikkate değer gördüğümüz hasar tespiti için evinizdeki eşyaları veya taşınacak ürününüzün fotoğraflaması yapılmakta, ambalajlanmakta ve teslim edilen alanda karşılaştırılması yapımaktadır. Böylelikle eşyalarınızın göreceği en ufak zarar meydana çıkmaktadır.

Ev Taşıma Hizmeti Almadan Önce Neler Yapılmalı ?

Beylikdüzü ilçesinde evden eve nakliyat yapmadan önce bir liste hazırlamanız yararlı olacaktır. Bu liste içerisinde taşınacak eşya yada ürününüzü koli ve paketlere göre gruplandırmanız taşınacağınız yeni yuvanızda yerleştirme ve kurulum aşamalarında oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede eksik kaldığını düşündüğünüz eşyalarınızı tekrar tekrar teyit edebilir, geride hiçbir eşyanızın kalmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca bu liste sayesinde hangi kolinin hangi odaya bırakılması gerektiğini rahatlıkla belirleyebileceksiniz. Bu işlemin diğer bir faydası ise paketlenmesi ve ambalajlanması gereken eşyaları bize önceden bildirerek hazırlıklı olmamızı sağlayabileceksiniz. Bu listenin tarafımıza ulaşmasının ardından gerekli ambalaj ürünlerinin temini ve en uygun aracı seçerek sizi ziyaret etmemiz neticesinde hiçbir sorun yaşamaksızın evinize hemen kurulabilirsiniz.
Bu hazırlıklara somut bir eyleme örnek olarak elektrikli ev aletleri olan çamaşır makinası, bulaşık makinası ve buzdolabı gibi eşyaların fişlerinin çekilmesi ve taşınmaya hazır halde bekletilmesi verilebilir.
Bu bilgiler doğrultusunda siz de evinizin veya ürünlerinizin Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyat garantisi ve profesyonel taşıma hizmetleri için sekanakliyat.com adresini ziyaret edebilir, 0537 298 20 32 numaralı çağrı hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Bilgi ve diğer istekleriniz için lütfen bizi çekinmeden arayınız.