Site Adı : Cambaz.org

Site Konusu : Beslenmenin, ekonominin ve teknolojinin cambazları bu sitede - Cambaz.org

Site Açılış Tarihi : Ekim 2017

Site Tanıtım Mesajı : Cambaz.org adı altında yayın hayatına başlayan internet sitesine hepiniz hoş geldiniz. Site içerisinde farklı farklı konuların cambazları bir arada yer almaktadır. Konu başlığımızda da belirtmiş olduğumuz gibi; gerek beslenmenin cambazları, gerek ekonominin cambazları, gerekse de teknolojinin cambazları site üzerinde sizleri bekliyor olacak. Burada aynı zamanda kozmetik, yabancı dil, matematik ve siyasetin cambazları da bulunabilecektir. Özetlemek gerekir ise, cambaz.org sitesine girenler, her işin cambazından değerli makaleler okuyabilir. Sizin de herhangi bir konuda cambazlığınız varsa siteye yazar olarak başvurabilirsiniz.

Cambaz platformundaki başlıca kategoriler şu şekilde sıralanabilir: Programlama, eğitim, yemek tarifleri, sosyal medya, sağlık ve beslenme. Sitede bu ve benzeri alanlarda, tamamen özgün pek çok paylaşım ile karşı karşıya kalacaksınız. Henüz yeni faaliyetlerine başlayan site, kısa zamanda önemli bir ziyaretçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Sık güncellenen ve özgün içeriği ile ön plana çıkan cambaz.org adresine herkesi bekliyoruz.

Sitenin en çok ilgi gören konularından bir tanesi, indirmeden fotoshop yap adı konusudur. Burada ziyaretçilere, en hızlı ve en kolay şekilde nasıl fotoshop yapılabileceği, detaylarıyla anlatılmaktadır. Sitede kendine yer bulan paylaşımları dostlarınızla sosyal medya ve benzeri kanallar yoluyla paylaşabilirsiniz.