Web site adresi: Birebirsatis.com
Web site konusu: Ücretsiz ilan yayınlayabileceğiniz bir sitedir.


Bedava ilan yayınlama, ücretsiz ilan verme gibi konular için iyi bir site arıyorsanız birebirsatis.com 'u tercih edebilirsiniz. Bilindik ilan sitelerinden satış yapamıyorsunuz ve alternatif bir site mi arıyorsunuz? O halde, birebirsatis.com tam size göre! Var olan ve satışını yapmak istediğinizi aracınızın, tarla, arsa, evinizin, elektronik eşyalarınızın ilanlarını sizlere tavsiye etmiş olduğumuz bu sitede yayınlayabilirsiniz. Ücretsiz ilan ver seçeneğinden yararlanabileceğiniz bu site, günümüzde açılmış olan en iyi ilan sitelerinden bir tanesidir. Ve kullanımı ise oldukça basittir.

İlan nasıl yayınlanır?


Ücretsiz ilan yayınlamak basittir. Sadece yapmanız gereken ilan ver amacı ile oluşturulmuş bir siteye giriş yapmak olacaktır. Bu sitelerden bir tanesi de birebirsatis.com ‘dur. Ki her geçen gün bir nebze olsun yenilenerek ve tanıtılarak, Türkiye’nin en iyi ilan sitelerinden bir tanesi olma yolunda emin adımlarla faaliyetlerine devam etmektedir.


Bedava ilan nasıl verilir?


Bedava ilan vermek için, sahibinden gibi sitelerde olduğu gibi birebirsatis.com ‘a üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra ilgili bağlantılara tıklayarak sadece birkaç dakika içerisinde ilan verebilirsiniz. Ya da sitedeki diğer ilanlara göz gezdirerek alışveriş de yapabilirsiniz. Böylece bu siteyi kullanan ve memnun kalan vatandaşlarımız arasındaki yerinizi sizler de alabilirsiniz.