Avengers: EndGame izle filmini hepimiz uzun bir yıldan beridir bekliyoruz. Ve nihayet tarihimiz 25 Nisan oldu ve filmimiz sinemalara geldi. Filmimizi Joe Russo ve Anthony Russo kardeşlerin yönetmen koltuğunda oturduğu Avengers: EndGame filminin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr. Chris Evans Mark Ruffalo ve Chris Hemsworth Scarlett Johansson gibi isimler bulunuyor. Filmin izleyici sayısında patlama yaşatması bekleniyor. Filmin özetine gelirsek film Avengers: Sonsuzluk Savaşı izle filminin hemen sonrasından başlıyor kahramanlarımız yenilgilerini ve kayıplarıının getirdiği duyguları birtürlü üzerlerinden atamamayla birlikte bir intikam duygusunu paylaşıyorlar.

Filmimizi 720phdfilmizlet.com sitemizden Avengers: EndGame türkçe Altyazılı izle şeklinde izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde bulunan Hep Yek 3 izle adlı filmi de izleyebilirsiniz.

Nisan ayının en çok beklenen dizileri arasında olan Game of thrones 8.sezon izle ile de diziyi her pazartesi sitemizden izleyebilirsiniz. Sitemizden her türlü türkçe altyazılı film ve türkçe dublajlı film izle seçeneklerini bulabilir

Sitemizde bulunan filmleri sinemaya gitmenize gerek duyulmadan izleyebilirsiniz. Son zamanlardaki sinemalarda bilet fiyatlarındaki artış ile birlikte fazla harcama yapmamak için sitemizden film izleyebilirsiniz.

Film izleme platformlarınlarınıın yeni ve yükselen sitelerinden olan 720phdfilmizlet.com evinizin baş köşesinde olma yolunda ilerliyor. Her türlü filmi bulabileceğiniz bir film izleme sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu arada Game of thrones 8. sezon 2. Bölüm izleyebilirsiniz.

Captain Marvel izle

Yol Arkadaşım 2 izle