AstroPay ödeme yöntemi nedir?

AstroPay, internetten yapılmakta olan alışverişlerde ödeme işlemlerinin yapılabilmesini sağlamakta ve bu ödemelerin de güvenlikli bir platform aracılığı ile oluşmasını sağlamaktadır. AstroPay adlı ödeme yöntemlerini genel olarak internet üzerinden yapmakta olduğu alışverişlere güvenmeyen, dolandırıcılık yaşayacağını düşünen kişiler ve bu yüzden alışveriş yapmayan kişiler kullanmaktadır. Buna bağlı olarak da daha önceki dönemlerde internet üzerinden alışveriş yapmış ve dolandırılmış, hesabından habersizce para çekilmiş kullanıcılar AstroPay ve benzeri sistemlerin kullanımına başlamıştır.

AstroPay adlı ödeme sisteminin asıl tercih edilme sebebi kişisel bilgilerin veya kredi kartı bilgilerinin alışveriş yapılacak olan internet sitesiyle veya iş yeriyle paylaşılmamasıdır. Bu sayede güvenli bir alışveriş ortamı oluşmakta ve internetten satın alma işlemleri yapan kişi sayısı artmaktadır. Çoğu alım satım sitesi bu yöntemin kullanılmaya başlandığını fark etmiş ve ödeme yöntemleri arasına AstroPay'i de eklemiştir. Günümüzde neredeyse her sitede AstroPay adlı ödeme yöntemi mevcuttur ve birçok kullanıcı tarafından da tercih edilmektedir.

AstroPay Nasıl Kullanılmaktadır?

AstroPay kartları için, internet üzerinden orjinal siteye ulaşılabilmektedir. Bu siteye de http://astropay.kim/ adresinde kolaylıkla ulaşılabilmekte ve bu hesap kartları temin edilebilmektedir. Güvenilir astropay şeklinde arama motorlarında arama yapıldığında kredi kartı için birçok yöntem sunulmaktadır. Kredi kartı içerisinden ister kullanılabilir müşteri limitinizi AstroPay kartınıza aktarabilirsiniz, isterseniz de taksitli bir şekilde kart bakiyenizi doldurabilirsiniz.

AstroPay Satın Alma

AstroPay müşteri kartını alabilmek için orjinal site içerisinden astropay al butonuna tıklayarak kartı kolaylıkla temin edebilirsiniz. Alım tamamlandıktan sonra da içerisine bakiye yüklemek için belirli paketler seçilmelidir. Bu paketler 10$'dan başlamakta ve 500$'a kadar ilerlemektedir. Bu sayede her kart kullanıcı kendi maddi durumuna göre yükleme yapabilmektedir.