Aracınızı Ayna Süsleriyle Özelleştirmeye Hazır Mısınız ?


Araçlarda artık modifiyenin sınırı yok. Modifiye demişken bu bildiğimiz garajcıların mekanik parçalarla yükseltme, modifiye yapma işi değil. Tamamen iç dekor ve özelleştirme.


Araçlarda dikiz aynalarında takılan süsler, eskiden kokulu reklamlar, püskül veya tesbih tarzında şeylerdi. Artık kişiye özel hala gelen dikiz ayna süsleri ile herkes kendi aracına özel, yada kendisine özel dikiz aynası süsü bulabilir. Pleksi modellerden kişiye özel dikiz ayna süsleri ile sınırsız model çıkarmak mümkün. Ad soyad ve tuttuğunuz takım logolu tasarımlardan, dua ayet, isim vb. daha birçok farklı tasarımda dikiz ayna süsünü https://www.dikizaynasisusu.com 'da bulmak mümkün.


Gümüş ve altın renkli ayna süsleri aynı zamanda, yeni araç alan arkadaşınıza, eşinize, dostunuza en güzel ve özel hediye niteliğinde. Ortalama 8cm büyüklüğünde ayna süsleri ile aracınızın iç mekanın havasını bir anda değiştirebilirsiniz.


Fenerbahça, galatasaray, beşiktaş gibi takım armalı süsler, Göktürkçe Türk ve kurt tasarımlı özel dikiz ayna süsleri modellerini dikizaynasisusu.com'da bulabilirsiniz. Aracınızın markasına özel ford, honda, audi, bmw gibi yine özel tasarımlı süsleri araca özel kategorisinde bulabilirsiniz.


Tüm ürünleri sitesinden online olarak inceleyebilirsiniz.