Her Türde Antika Eşyalarınız İçin


Bizimle İletişime Geçmek İçin


İstanbul'da ve Türkiye çapında antika eşya alan yerler arasında birinci sıradayız. Evinizde, ofisinizde, iş yerlerinizde ve bilumum alanlarda size ait olan antika eşyaları bize getirerek uygun fiyatlarda onları satma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bunun için bizimle telefon ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ya da direkt olarak şubelerimizden birine gelerek antika eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.


Aldığımız Antika Eşya Çeşitleri


Geçmiş yıllardan kalma tüm antika eşyalarınızı bize getirebilirsiniz. Aynı zamanda getirdiğiniz antika eşyalara karşılık olarak bizden beğendiğiniz ikinci el eşyaları satma avantajını da sizlere sunuyoruz. Satın aldığımı antika eşyalar arasında bakır olanları da mevcuttur. Özellikle geçmiş yıllara ait ve antika değerine sahip olan tüm ev eşyalarınızı da bize getirebilirsiniz. Getirilen eşyaların hem maddi hem de manevi değerlerini tespit ettikten sonra sizlere uygun birer fiyat sunmaktayız. Toplu alımlarda fiyat farkı atmaktadır.


Bunun dışında antika alanlar alanında internet üzerinden de bizimle iletişime geçebilir, evinizde ve elinizde bulunan antika eşyaların fotoğraflarını bize gönderme şansınız da var. Ek hizmet olarak bizlere getirdiğiniz birçok antika eşyayı restore ederek satılmasını da sağlıyoruz. Bize getireceğiniz yegane antika eşyalar arasında metal olan ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Diğer dükkanlara oranla eşyalarınıza karşı verdiğimiz fiyatlar son derece yüksek olup sizleri ekonomik anlamda memnun edecektir. Pirinç ve gümüş olup aynı zamanda antika olan eşyalarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


antika.biz