Profesyonel halı yıkama hizmeti veren Ankara Halı Yıkama firması tecrübeli ve deneyimli personel, modern ve teknolojik halı yıkama makinaları ile organik ve insan sağlığına zarar vermeyen anti bakteriyel şampuanlar kullanılmaktadır.

Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ekip kontrolü ile teslimatları yapılmaktadır.

Keçiören Halı Yıkama fabrikasından alacağınız ücretsiz servis hizmeti ile taahhüt edilen günde randevu sistemi ile sonuca en hızlı şekilde ulaşırsınız.

Keçiören Stor Perde Yıkama firması olan Aşk Halı ve Stor Perde Yıkama fabrikasının diğer hizmetlerinden olan stor perde yıkama işlemi de aynı titizlik ile uzman ekip tarafından belirlenen randevu saatinde gelip perdelerinizi yerinden söküp temizlenmek üzere teslim alınır. Özenle temizlenen perdelerin kurutma odalarındaki işlemleri bittikten sonra adresinizde, yerine takma işlemi gerçekleştirip teslimat tamamlanmış olur.

Ankara Stor Perde Yıkama denildiği zaman ilk akla gelen kaliteli ve hızlı hizmet veren Aşk Halı ve Stor Perde Yıkama firmasından bilgi almak için askhaliyikama.com web sitesini ziyaret edebilir, telefon ile firma yetkililerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.