Amerika Birleşik Devletlerine çeşitli nedenler ile seyahat edecek Türk vatandaşları vize almak zorundadır. Amerika vize ücreti, Amerika vize başvuruları ABD konsolosluklarına randevu alınarak şahsen gerçekleştirilmektedir.
Amerika Konsolosluğu Sadece Randevu Sistemi İle Çalışmaktadır. Randevu Tarihi geldiğinde ilgili konsolosluğa gidilerek mülakata girilmektedir. İstene form ve belgeler teslim edilerek vize başvurunuzun sonucu beklenir.
DS 160 formu kusursuz bir şekilde ve tamamen doğru olarak doldurulmalıdır. Bilgilerin eksik yada yanlış olması durumunda vize almanız mümkün değildir.Uzmanlarımız ile birlikte dolduracağınız form ve Amerika vizesi için gerekli belgeler tarafımızca kontrol edilir ve işlemleriniz başlatılır. Randevu alındığında da ise bir uzmanımız size eşlik eder.ve size son dakikaya kadar yardımcı olur.
Amerika vize almak için kurallara uygun olarak çekilmiş fotoğraf gereklidir. Amerika vizesi fotoğraf bilgilerini sitemizden görebilirsiniz. Randevunuzun alınması için hemen bize ulaşın 0212 659 64 54 DS 160 Vize başvuru formu ofisimizde birlikte doldurulacak olup online Amerika vize müracaatınız yapılacaktır.

Amerika vizesi kaç günde çıkar ?
Amerika vizesi kaç günde çıkar ya da Amerika vize ne kadar sürede çıkar gibi sorular en çok merak edilen soruların başında gelir. Konsolosluk yoğunluğuna göre ve evraklarınızın incelenme süresine göre bu süre değişiklik gösterir, size 10 gün yada 15 gün gibi bir süre demek isteriz fakat kimi durumlarda bazı keyfi uygulamalar yada siyasi durumlarda dolayı bu süreler uzayabiliyor.

Amerika vizesi ücreti ne kadar ?
Amerika vizesi ücreti ne kadar konusunda ise abd vize başvuru fiyatları genel olarak 120 USd civarındadır.


Amerika başvuru Forum (tarafımızdan isteyiniz)
Pasaportun aslı : 6 ay geçerliliği olmalıdır
2 adet 5*5 biometrik fotoğraf ( son 6 ay içerisinde çekilmiş)
Seyahat sağlık sigortası (Bizim tarafımızdan yaptırılacaktır)
Kimlik fotokopisi
Evli olanlar evlenme cüzdan fotokopisi
İkametgah adresi (e- Devlet) (buraya e devlet linkini küçük şekilde ekleyelim)
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği. (e-Devlet) giris turkiye gov tr / Giris
Tapu, Araç Ruhsatı, kira gelirleri gibi maddi durumunuzu gösteren evraklar
Banka Hesap hareketi (Son 3 ay kaşe- ıslak imzalı ve imza sirküleri ile birlikte alınmalı ) En az 6-7 bin TL güncel bakiyeli
Davetiye(Davet eden kişinin adı , eksiksiz adresi ,mail adresi ve numarası mutlaka olmalıdır)
Davetiye gönderen kişinin pasaport fotokopisi
Antetli Kâğıda Şirket dilekçesi (Uçuş tarihlerini– Pozisyonunu ve hangi amaçla gidildiğini mutlaka belirtmelidir) İngilizce-Türkçe (Vize tarihi dilekçede belirtilen tarihte başlatıldığından yazılacak tarihlere dikkat edilmesi gerekir)
İmza Sirküleri
Vergi levhasının fotokopisi ( 2017 işli )
Orijinal Faaliyet Belgesi (6 aylık-Asıl)
Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi
BağKur Prim Dökümü (e-devlet) giris turkiye gov tr / Giris

Vizeyurdu com
MUBO Turizm
Telefon: +90 (212) 659 64 54
Faks : +90 (212) 659 64 57
E-Posta : vize @ muboturizm com
Adres : İSTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISI 26.ADA NO.32 BAĞCILAR / İSTANBUL