Alev Sarp ve Kamuran Sarp Diş Kliniği olarak 40 yılı aşkın süredir sizleri her zaman özgüvenle gülümsetebilmek ve gülüşünüzün kalıcı olması için Beşiktaş’ta kaliteyle hizmet vermeye devam etmektedir.


Alev Sarp ve Kamuran Sarp Diş Kliniği olarak çene-eklem rahatsızlıkları, diş çürükleri, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, zirkonyum diş kaplama, diş dolgusu, kanal tedavisi, dental implant uygulamaları, protez ve gülüş tasarımı gibi birçok konuda tedavi hizmeti sunuyoruz. Engelli hastaların diş tedavileri, dişçiden korkan çocuk hastaların diş tedavileri de genel anestezi altında başarıyla gerçekleştiriyoruz.


Ağız ve diş sağlığının sürekli korunması açısından erken teşhisin önemli olduğu ve yılda en az iki kez diş hekimine muayene olunması gerektiği unutulmamalıdır.


Tüm hastalarımız için hem ulaşılabilir hem de en güvenilir sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında ağız ve diş sağlığı problemi yaşayan tüm hastalara sağlıklı gülüşler dağıtmaya devam ediyoruz.


Alev Sarp ve Kamuran Sarp Diş Kliniğinden randevu almak, ağız ve diş sağlığınız ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için www.kamuransarp.com 'dan bize ulaşabilir ya da Türkali Mahallesi, Altınbaş Sk., 34357 Beşiktaş/İstanbul adresinden bizi ziyaret edebilirsiniz.


kamuransarp.com