Aç bakalım şu ajansı ne olmuş bugün diyen dedelerimiz, bizlere bakıp imreniyor olmalı. Yaşlı, genç farketmeksizin her insanın içinde güncel haberler takip etme isteği olur. Gündemden uzak kalmama, herhangi bir sohbette konuya dahil olma gibi isteklerde bunu körüklese de, genel olarak insanlar olup bitene karşı merak duyarlar.
Eskiden radyodan, gazeteden, televizyondan takip edilen haberlerin yerini bugün internet aldı. Öyle ki; Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), son yaptığı araştırma ile internet kullanan bireylerin %69.5 gibi bir oranının internette haber okuduğunu açıkladı. Hal böyle olunca komşunun kızı Nalan, magazin haberlerini internetten takip etmeye başladı.
Artık insanlar bir olay olduğunda televizyonu açmak yerine internete bakar hale geldi. Alışveriş, eğitim, kültür, sanat gibi aktiviteleri de internet ile yapan kullanıcılar, teknoloji haberleri ile gelişen dünyanın nabzını tutmaya başladı. Günümüzde iPhone nedir diye yaşlı bir amcaya dahi sorsanız bilir. Ya da hiç beklemediğiniz insan size Bitcoin’den bahsedebilir. Ya da bir çocuğun yaşından büyük konulara vakıf olması, artık bizi çok şaşırtmamakta.
İnternetin yaygınlaşması ile haber sitelerine olan yönelimde aynı oranda arttı. Duyguhaber.com ise bu konuda öne çıkan sitelerden. Doyurucu içeriği ile kullanıcıyı memnun edecek sitede her kategoriden haber bulmak mümkün. Doğru haberi ilke edinmiş site yönetimi, Türkiye gündeminde olan biten tüm gelişmeleri ekranınıza taşıyor. Akıcı dille haberi kullanıcıya sunan editörler, soracağınız soruları da cevaplamaktan çekinmeyecektir.