Airbnb kullanarak yurtiçi ve yurtdışında birçok yerde konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Birçok indirim kodu kampanyasından yararlanarak minimum ücret üzerindeki rezervasyonlarınızda airbnb indirim kodu kullanabilirsiniz. İstediğiniz ülkede istediğiniz herhangi bir konaklama yerinde kullanabileceğiniz bu indirimler sayesinde bütçenizi tatil de ve seyahatlerde kısmanız gerekmeyecek.
İndirim kuponlarını kullanırken süresine ve şartlarına dikkat ederek rezervasyonlarınızı yapmaya özen gösterin. Bir kez kullandığınız indirim kodunu tekrar kullanamazsınız. Ve rezervasyon yaptıktan sonra indirim kodları kullanamaz sonraki seyahatleriniz için rezervasyon yaparken kullanabilirsiniz.

İndirim kodu nasıl kullanılır?

Kodunuzun kullanırken yapacağınız rezervasyonun indirim kodunuz için uygun olduğundan emin olun. Seçtiğiniz bir konaklama yerinin ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme yönteminizi soran kısmın alt tarafında kupon kullan butonu olacaktır. Butona basarak kodunuzu girin ve uygula butonuna basın. Yapılan indirim sayfanızda ve fatura kısmında gözükecektir. Eğer airbnb indirim kodunda problem yaşıyorsanız kodu doğru girdiğinizden emin olmak için mail adresini kontrol etmelisiniz. Eğer doğru olmasına rağmen hata veriyorsa süresi dolmuş olan bir kodu kullanıyor olabilirsiniz. Süresi dolmuş kodları tekrardan etkinleştiremezsiniz.

https://airbnbindirim.blogspot.com/2...irim-kodu.html