Telefon ya da tablet gibi cihazlar günlük hayatımızda çok fazla kullandığımız teknolojik ürünlerdir. İçlerinde bulunan veri toplama birimleri, dosyalarınızın depolandığı alanların hayata döndürülmesi bazen imkansız olabiliyor. Fakat biz hem profesyonel bilgisayar mühendisi ekibimiz sayesinde, hem de teknik ekibimizle telefonlarınız ya da tabletlerinizde bulunan depolama alanlarını analiz eder ve verilerinize erişim imkanı sağlarız. Veri kurtarma merkezi olarak, acil kurtarma ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.
Acil Telefon Veri Kurtarma
Bilgisayar, notebook ve laptop gibi cihazların harddisk veri kurtarımını da yaptığımız gibi suya düşmüş, bozulmuş ve çalışmayan telefonlarınızın içindeki rehber, fotoğraf ve önemli bilgilerinizi geri getiriyoruz. Zor bir işlem olan telefon depolama verilerinin erişimini sağlayıp, kaybolmasını istemediğiniz önemli telefon bilgilerinizi başka bir cihaza aktararak sizlere geri veriyoruz. Özel hayatınızı ihlal etmeden ve hiçbir verinizi yedeklemeden sadece sizin erişiminizi sağlayacak şekilde çalışan profesyonel ekibimiz, özel hayatınızı ihlal etmeden acil telefon veri kurtarma işlemlerini yerine getirecektir.
Acil Tablet Veri Kurtarma
Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren söz verilen tarihte verilerinize erişiminizi sağlar, özel bilgilerinizi bir tek sizin görebileceğiniz bir cihaz üzerinden tarafınıza teslim ederiz. Telefonla aynı depolama sistemine sahip olan tablet depolama alanını analiz eder, arızaların nedenlerini irdeler ve kısa zamanda tabletinizde sıkışmış verileri, fotoğraf ve word dosyaları da olmak üzere erişiminizi sağlarız.