Günümüzde üniversite okumak artık oldukça zor bir duruma geldi. Bunun sebebi geçim sıkıntısı ve mezunların iş bulamamaları diyebiliriz. Öte yandan ailesinden ayrılmak istmeyen yada evli olan eşinden uzakta öğrenci hayatını sürdürmek istemeyen kişilerde var. Bu yüzden onların ilk tercihleri açık öğretim üniversitesine kayıt olmak oluyor.
Ancak her kayıt olanın yaptığı gibi en büyük hatayı burada yapıyoruz. Nasılsa ders çalışırız, sınavlara daha 3-5-10 gün var gibi bahaneler ile ders çalışmıyor arkadaşlarımız. Normal bir üniversite öğretimi gibi ders olmadığı için ders çalışmak çok zor. Online dersler var ancak onlarında saatlerini yakalamak gerekiyor. Durum böyle olunca düşük not alan arkadaşlarımız bir sonraki sınava yada sınav haftasına gelince açık öğretim ders notlarını arıyorlar.
İşte burada tamda sizin ihtiyacınız olacak bir siteden bahsedeceğim size. Bu sitede hem açık öğretim ders notlarını bulabilirsiniz hemde aöf hakkında diğer tüm gerekli doküman ve makalelere ulaşabilirsiniz. Yıl sonu dilerseniz açık öğretim notu hesaplama bölümünden de notunuzu kredilerinizi yazarak hesaplayabilirsiniz.
https://www.acikogretim.biz/