Site adı: www.3kisilikoyunlar.org

Çocukların yaz tatilinde boş zamanlarını eğlenerek geçirmesine sebep olmak ister misiniz? Bol bol eğlenceli oyunlarımız ile güne merhaba diyebiliriz. Çoklu oyuncuların yer alabileceği bu kategori dalına giriş tamamen ücretsizdir. İstediğiniz kadar sitemizde bulunabilir, zaman geçirebilir ve dilediğiniz oyuna başlayabilirsiniz. 3 kişilik oyunlar özellikle arkadaşlar ortamında çok iş görmektedir. Özellikle evinize gelen misafirler ile daha iyi kaynaşmak için bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz. 3 kişilik oyun kategorisine bakarsanız arasından en iyilerini seçtiklerimizi fark edeceksiniz.

Oyunları oynamanın kolaylığını açıklama bölümünde yer alan makalemizde görebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz açıklama sayesinde ne yapmanız gerektiğini, nasıl ilerleyeceğinizi, bölümleri geçmenin kolaylıklarını vb. gibi daha birçok ipucuna buradan erişebileceksiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte rekabete girebileceksiniz. Bu rekabet neleri kapsayacaktır hep birlikte göz atalım.
3 kişilik araba yarışı tam da araba oyunu sevenler için derlemiş olduğumuz yepyeni bir alandır.
3 kişilik savaş oyunu ise tamamen strateji oyunu ile akalı bir kavram olup savaşmayı seven erkek çocuklarına yöneliktir.
Ayrıca sıkılmayasınız diye 2 kişilik oyun bölümümüz de bulunmaktadır. Bununla kalmayarak tek başınıza da oynayabileceğiniz kategorimiz sizler için yeni açılmıştır. Unutmayınız oynamak sadece oyun oynamaktır.