2019 davetiye modelleri


Davetiye modelleri de her yıl farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmakta. Bazı yıllar farklı davetiyeler daha rövanşta olurken bazıları sönük kalabilmektedir. Yeni yılda yeni modelleri ile simaydavetiye bu özel gününüze mutluluk katmak için çalışmaktadır. İster online davetiye ile sipariş verebilir, yada www.simaydavetiye.com dan 2019 davetiye modelleri ni inceleyerek sipariş verebilirsiniz. 0533 427 46 29 whatsapp hattımızdan da destek alabilirsiniz.


Davetiye modelleri 2019 da daha esprili, karikatürlü modeller göze çarpmakta iken her yılın modası sade davetiye, şık davetiye modelleri de yerini almış durumda. Tarihi davetiye modelleri ve papatyalı davetiye modelleri de 2019 da daha çok göreceğimiz davetiye örneklerinden olacağa benziyor. Simay davetiye her zaman önceliğini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve bu yolda ilerlemektedir. Bizimle çalışmış önceki müşteri yorumlarımızı, n11, facebook, instagram veya simaydavetiye.com sayfamız üzerinden okumanızı öneririz. 2019 düğün davetiye modelleri ve fiyatları da oldukça uygun 1000 adet zarflı davetiye kampanyalarımız vardır. Simay davetiye olarak davetiye kalitemize çok güveniyoruz. Davetiye kağıtlarımız Amerikan Bristol ve 230gr/m2 kağıttan ve büyük ebatlıdır.


Farklı tasarımlar ile Kraft zarflı davetiye modelleri 2019, davetiye örnekleri arasında fark yaratacaktır. Kraft zarflı davetiyelerimizi hemen inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.


Bize hemen whatsapp dan ulaşabilirsiniz, 0533 427 46 29


Yada web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, simaydavetiye.com