eBoost coin, geçtiğimiz haftalarda duyurduğu yeni borsa haberlerinin ardından yeni haberler ve duyurular yapmaya hazırlanıyor. Oyun sektöründe esports sektöründeki 1 milyar dolarlık piyasayı hedef alan eboost coin ceo’su Marshall LONG ve yönetim ekibinden bulunan ekip arkadaşları ile beraber World Blockchain Forum Dubai konferansında 16 nisan da sunum yapacaklarını belirttiler.

eBoost coin yönetim ekibi World Blockchain Forum Dubai konferansında 16 nisan da eBoost coin den daha çok fork ile dağıtacakları alaris airdrop tokeninden bahsetmeyi hedeflediklerini alaris tokenin hangi piyasayı ve sektörü hedefleyeceğini, alaris tokenin piyasa arzı ve yol haritası hakkında tüm detayları paylaşacaklarını bunun yanı sıra fork hakkında tüm detayları paylaşacaklarını belirttiler. eBoost coin medya ve pazarlama ekibi yakın zamanda yaptıkları çalışma ile yol haritasındaki vaadlerden daha hızlı hareket ettiklerini ve şu an yol haritasının önünde olduklarını savundular. eBoost coin bilindiği üzere tradesatoshi borsasında listelenmesi ve hemen ardından c-cex borsasındaki oylamayı kazanmalarıyla 2 adet düşük hacimli borsada listelendiler. eBoost coin yakın zamanda okex ve poloniex ile ilgili duyuru yapacaklarını okex ve poloniex borsaları ile iletişim halinde olduklarını toplulukta paylaşmışlardı. Aynı zamanda 29 martta twitter üzerinden çok yakında dünya genelinde büyük bir oyun turnuvası hazırladıklarını, yakında tam tarihi belirteceklerini ve hangi oyuna sponsor olduklarını ve oyunun şartlarının belirtileceğine dair bir tweet ile duyurdular.

eBoost coin son olarak dünya genelinde oyun sektörüne hizmet veren upskins sitesi ile iletişimde olup eboost coinin upskins sitesinde alım ve satımlarda kullanılması yönünde ciddi adımlar attığını bu konuyla ilgili yakın zamanda bir duyuru yapacaklarını belirttiler.
Eboost coin hakkında daha detaylı bilgilere aşağıdan verdiğim linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.
Resmi web sitesi : www.eboost.fun
Resmi twitter hesabı : https://twitter.com/eBoostCoin
Resmi discord kanalı : https://discord.gg/62Je396
Resmi telegram grubu: https://web.telegram.org/#/im?p=@eBoostCoinChat