Binance Nedir?

Binance Dünya’nın en büyük 5 kripto para borsasından birisidir. 5 milyonu aşan üye sayısı ile birlikte sürekli güncel kur üzerinden alım satım yapmanıza imkan veren en kaliteli borsalar arasında bulunmaktadır. Günlük işlem hacmi sürekli olarak artmakta olan Binance üzerinde günlük 2 milyar $ civarında kripto para alım satımı yapılmaktadır. Üyelerine yaptığı kampanyalar ile de sürekli olarak desteklenen Binance isimli borsanın kendisine ait kripto para birimi olan BNB ise alım satım yaparken daha düşük oranlarla ücret kesilmesini sağlıyor.
Binance Üye Olma – Binance Üyelik – Binance Nasıl Kayıt Olunur?

Linke tıkladıktan sonra açılan siteden aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Register butonuna tıklayın.

Resimdeki gibi Register butonuna tıkladığınızda aşağıdaki resimde gördüğünüz ekran açılacaktır. Hemen bu ekran üzerinden bilgilerimizi girerek üye olabiliriz.

Email: Bu bölüme email adresinizi yazıyorsunuz.
Password: Bu bölüme kullanacağınız şifreyi yazıyorsunuz.
Confirm Password: Bu bölüme şifrenizi tekrar yazıyorsunuz.
I agree to Binance’s Terms Of Use: Binance’ın kullanım koşullarını ve politikalarını kabul ediyorum tikini işaretliyorsunuz.
BİNANCE ÜYE OL


Yukarıdaki ekran karşımıza geldiğinde daire şeklindeki imgeyi tıklatarak yapbozu tamamlıyor ve site üzerinden üyelik işleminin ilk aşamasını bitiriyoruz. Ardından kayıt olduğunuz bölümde girmiş olduğunuz mail adresinize Binance tarafından gönderilen mail’i onaylıyorsunuz ve üyeliğin ikinci aşaması da bitiyor. Artık Binance.com‘a giriş yapabiliriz.

Site üzerindeki Login bölümüne tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Login olduğunuzda sizden her defasında yapbozu tamamlamanızı isteyecektir. Yukarıdaki resimdeki gibi bilgilerinizi girerek siteye giriş yapabilirsiniz.
Şimdi gelelim tüm işlemlerin en önemli kısmına. Siteye girişlerde 2 aşamalı şifrenizi aktif etmeniz gerekiyor. Bunun için Cep telefonunuza App Store ya da Play Market’ten Google Authenticator indirebilirsiniz ya da cep telefonunuza mesaj gönderme şeklinde 2 aşamalı doğrulamayı aktif edebilirsiniz.

Yukarıdakilerden birisini seçerek 2 aşamalı doğrulamayı da onaylamış olursunuz. Böylece artık Coin sistemleri ile para kazanma bölümünü yakından takip edebilir, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Kaynak: Binance Üye Olma – Binance Nasıl Üye Olunur? (Resimli Anlatım)